HAKKIMIZDA

     Gelişen otomotiv sektöründe 20 yıllık tecrübeye sahip olan Rotweiss yüksek kalitedeki ürünleri, hizmet anlayışından ödün vermeden, kurumsal yapımızın şeffaflığı ve müşteri memnuniyetine yoğunlaşan personelimizle birlikte müşterilerimize sunmaktan kıvanç duymakta. Çalışma kültürümüzü oluşturan bu değerlerden şimdiye kadar ödün vermememiz başarımızın en büyük etkenidir.
Hafif ticari araçların bütün aksamlarının bulunduğu geniş ürün yelpazesiyle sektöründe liderliği ilke edinmiş Rotweiss, yedek parça ihtiyacını karşılayabilecek güçtedir.
İstanbul'da hizmet vermekte olan şirketimiz günümüzdeki küreselleşme süreciyle otomotiv ana sanayii fonksiyonlarını giderek yan sanayi ye devretmektedir. Ancak bu yaklaşım uluslar arası normlara göre üretim yapma zorunluluğunuda ortaya çıkarmaktadır. Satışını yapmış olduğumuz tüm ürünler imalat hatalarına karşı garantilidir. Otomotiv Sektöründe kalite, fiyat ve teslimat performansı ile ürün satış kabiliyeti ispatlamış olan Rotweiss ürün taleplerini karşılamakta zorlanmamaktadır.
İstanbul'da hafif ticari araç yedek parça satışı hizmeti vermekte olan şirketimiz toplam 4750 m2 kapalı alan ve 15 kalifiye personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekle birlikte sizlerin destek ve katkılarıyla başarı grafiğini her geçen gün yükseltmektedir.